top of page

Teslimat ve İade

İade Şartları ve Kuralları

Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün orijinal koli ve ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte fatura/sevk irsaliyesini, varsa garanti belgesini; kutu; ambalaj ve aksesuarlarını eksiksiz olarak; verilmişse promosyonlu ürünleri aynı şartlar ile göndermelisiniz. İade etmek istediğiniz ürün ayıplı ise kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler (Örn: Kullanım esnasında vücutla birebir temas gerektiren ürünler, kulaklık, iç giyim), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir kitap, dijital içerik, dijital video paketi, yazılım ve programlar, süreli yayınlar, lisanslı ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünlerin iadesi mümkün değildir. Eğer satın alınan ürün dijital video paketi ise aktivasyonu yapıldıktan sonra iadesi mümkün değildir. Video paket satın alımı sonrası izlemeniz yada izlememizden firmamız sorumlu değildir.  DVD, VCD, CD, kaset, taşınabilir bilgisayar, cep telefonu, sarf malzemeleri (toner, kartuş vb.), kozmetik ürünleri gibi ürünlerin iade alınabilmesi için ambalajının ve/veya koruma bandının kesinlikle açılmamış olması gerekmektedir. Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir. Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir. Cayma Hakkı veya mesafeli satış sözleşmesinde ilgili hükümlerde detaylı bilgi yer almaktadır.

Ürün İade Adresi: Ürün iadesi yapmak isteyen üyelerimizin, panel üzerinden iade talebinde bulunması kargo kodu alması gerekmektedir.

Teslimat Şartları

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı, havale, kapıda ödeme vb. ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler en geç 30 gün içerisinde teslim edilecektir.

Teslimat Sırasında İbraz Edilmesi Gereken Belge

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlişkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nüfus cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.

Teslimat Sırasında Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

ALICI, ürünlerini kargodan teslim aldığı esnada paket içeriğini kontrol etmekle ve hatalı/eksik ürün olması durumunda kargo firmasına tutanak tutturmakla yükümlüdür. Aksi halde faturada yer alan adette Ürünlerin SATICI tarafından ALICI’ya tam ve eksiksiz teslim edildiği ve ALICI tarafından Ürünlerin tam ve eksiksiz teslim alındığı kabul edilecektir. ALICI’nın, paketi hasarlı veya paketi açılmış olduğu bariz olan ürünleri teslim almaması gerekmektedir; aksi halde tüm sorumluluk ALICI’ya aittir ve SATICI’dan hiçbir hak talep edemez.

bottom of page